Nauka górą! Wybierz swój kierunek studiów. Rekrutacja na studia już w czerwcu 2024

System Zapewniana Jakości Kształcenia w ATH

System Zapewniana Jakości Kształcenia w Akademii Techniczno-Humanistycznej działa w oparciu o następujące zarządzenia JM Rektora ATH:

Raporty samooceny:

Raport samooceny - Budownictwo

Raport samooceny - Inżynieria materiałowa

Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej zamierza wnioskować do Narodowego Centrum Badań i Rozwoju o przyznanie środków na realizację projektu, którego jednym z podstawowych celów będzie zwiększenie efektywności i jakości kształcenia na kierunkach kształcących na potrzeby gospodarki oraz zielonej i cyfrowej transformacji.

Istotnym zadaniem projektu będzie modyfikacja kierunku studiów oraz rozwój umiejętności zawodowych studentów, na które popyt zgłaszają pracodawcy. Drugim istotnym zadaniem projektu będzie modyfikacja programów studiów oraz rozwój umiejętności zawodowych pracowników prowadzących zajęcia na modyfikowanych kierunkach.

W celu określenia celów oraz potrzeb studentów i pracowników zostały przeprowadzone ankiety, których wyniki są zamieszczone poniżej:

ankieta_od_pracownikow_na_potrzebyprojektu_fers.pdf

ankieta_od_studentow_na_potrzeby_fers.pdf

plakat_rekrutacja.webp

Czy wiesz że ...

©2023 WIMBiŚ. Wszystkie prawa zastrzeżone.